لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت

با استفاده از این محصول می توانید به سرعت حشرات موذی اطراف خود را از بین ببرید و با استفاده از نور این محصول اطراف خود را روشن نمایید. لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp 3 کاره می باشد که در هر مکان می توان از آن استفاده نمود. این دستگاه را می توان به سرپیچ معمولی متصل کرد و از کارایی آن استفاده نمایید.

ادامه مطلب...

بند رخت آپارتمانی تاشو در آپارتمان

بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline با استفاده از بهره گیری ویژگی تا شوندگی خود بسیار کارآند می باشد. این محصول دارای بند های تاشود می باشد و شما می توانید بعد از استفاده آن را تا کنید و در گوشه ای بگذارید تا فضای زیادی را اشغال نکند. این محصول برای کسانی که در آپارتمان ها زندگی می کنند و فضایی برای خشک کردن لباس ندارند بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب...

فیروزه کوبی اصفهان هنری اصیل و ماندگار

هنر فیروزه کوبی بر روی محصولات مختلفی پیاده می شود و همچنین برای تزئین زیور آلات نیز مورد استفاده قرار می گیرد که زیورآلات فیروزه کوبی در بین خانم ها دارای طرفداران بیشماری می باشد. اگر به دنبال تهیه هدیه مناسب برای عزیزان خود هستید به نظر می رسد خرید فیروزه کوبی، می تواند گزینه مناسبی محسوب شود که دارای تاثیر گذاری فراوانی می باشد. خرید ظروف فیروزه کوبی، به عنوان سوغاتی در شهر اصفهان بسیار مرسوم می باشد و همچنین یکی از محصولات پر طرفدار در بین گردشگران خارجی می باشد.


ادامه مطلب...

تهیه آب میوه طبیعی با آب مرکبات گیری دستی | ارزان

این محصول به دلیل کاربری آسان، قابل استفاده برای کلیه اعضا خانواده می باشد. جنس بدنه این محصول از چدن می باشد که با یک رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ پوشش داده شده است. ابعاد این محصول عبارت است از 13*26*38 سانتی متر و وزن آن 7.384 کیلو گرم می باشد، این محصول کاملا قابل شستشو می باشد. دسته اهرمی این محصول بسیار پر قدرت بوده و بدون نیاز به صرف انرژی زیاد به راحتی می توانید یک آب انار یا آب میوه طبیعی و سالم تهیه کنید.

 

ادامه مطلب...

جعبه خاتم کاری، بهترین انتخاب سوغاتی

یکی از آثار مهم و زیبای صنایع دستی اصفهان، محصولات خاتم کاری است. خاتم کاری هنری است که قدمتی دیرینه دارد و از دیرباز در ایران زمین و خصوصا در شهر اصفهان رونق داشته است. در این میان جعبه جواهرات خاتم کاری از محبوبیت و شهرت خاصی برخوردار است.

دلایل محبوبیت جعبه های خاتم کاری بدین شرح است. اولین دلیل آن قیمت مناسب آن است که هر کسی با هر بودجه می تواند یکی از آن را بخرد و برای سوغات برای عزیزان خود ببرد.

ادامه مطلب...