خرید اینترنتی آبمیوه گیری دستی منوال جویسر

آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer یکی از بهترین دستگاه هایی می باشد که می توانید از آن استفاده بهینه بکنید و آّب تمامی میوه ها و حتی سبزیجات را نیز با آن بگیرید. این دستگاه برای شما عزیزان در دسترس قرار داده شده است تا بتوانید بدون نیاز به برق آب میوه های هر فصلی را بگیرید و درون ظرف زیرین آن بریزید و نوش جان نمایید. این دستگاه برای شما عزیزان در دسترس قرار گرفته است که می توانید آن را به صورت اینترنتی سفارش دهید و درب منزل خود در سراسر ایران تحویل بگیرید.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی بند رخت تاشو آپارتمانی ارزان قیمت

از مهمترین ویژگی های این بند رخت آپارتمانی می توان به جنس بدنه آن اشاره کرد که علاوه بر ضد زنگ بودن آن را بسیار سبک و قابل حمل کرده، وزن این محصول 5.300 کیلو گرم می باشد و نسبت به ابعاد محصول بسیار سبک است. این رخت آویز فلزی تاشو مناسب برای استفاده در تراس، حیاط خلوت، هتل ها و پانسون ها می باشد که امکان خشک کردن لباس ها را در کمترین فضا در معرض هوا فراهم می آورد.

ادامه مطلب...

دستگاه حباب ساز برقی | بهترین دستگاه برای جشن

بهترین دستگاه برای جشن ها و مراسم هایی که کودکان شما در آن ها حضور دارد وسیله ای است که بتواند جمع آوری و دوستان کودک شما را به وجد آورد. حباب بازی در قدیم نیز یکی از بازی هایی بود که هر دفعه به سمت آن کشیده می شدید قلبتان از تپش هیجانی شگفت انگیز را به شما وارد می کرد. در حال حاضر بهترین و زیبا ترین دستگاه حباب ساز را برای شما عزیزان آماده کرده این که می توانید به بهترین شکل از آن استفاده نمایید و با تولید حباب هایی رنگارنگ محیط اطراف خود و فرزندتان را پر از حباب هایی زیبا نمایید.

 

 

ادامه مطلب...

خرید فیروزه کوبی اعلا فقط در تک سبد

از زیباترین و منحصر بفرد ترین محصولاتی که می توانید برای تزیین خانه و یا محل کار خود از آن بهره مند شوید فیروه کوبی می باشد. هنر زیبای فیروزه کوبی در 70 سال پیش بر روی اجناسسی مثل گوشواره و یا گردنبند به وجود آمده است و بعد از 20 سال به اصفهان می آید که با استقبال بالایی برخوردار می شود. یکی از بهترین محصولات هنر زیبای فیروزه کوبی را می توان به شکلات خوری فیروزه کوبی اهدا کرد.

ادامه مطلب...

ساعت دیواری میناکاری جدید و ارزان

ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان  INLAID WALLCLOCK یکی از بهترین و زیبا ترین محصولات هنر های دستی می باشد که در نوع خود بسیار خاص و نمونه می باشد. این محصول از دو هنر زیبای دستی و منحصر بفرد ساخته شده است که با دقت و ظرافت فراوانی همراه بوده و توانسته بهترین را برای شما عزیزان بوجود بیاورد. در این ساعت دیواری میناکاری جدید به کار رفته شده است.

ادامه مطلب...

خرید بند رخت آپارتمانی ارزان|تک سبد

از مشکلاتی که در هز آپارتمان با آن روبرو خواهید شد کمبود فضا برای خشک کردن تعدادی لباس شسته شده می باشد که همواره بسیار سخت و دشوار می باشد. اگر شما لباس های خود را بر روی دسته مبل و یا در ها آویزان کنید ممکن است که آلودگی ها و کثیفی هایی را که بر روی این اجسام است را به خود بگیرد و باعث شود این الودگی ها به شما انتقال پیدا کند که بسیار خطرناک می باشد.

ادامه مطلب...

خرید جعبه خاتم کاری در تخفیفات زمستانه تک سبد

جعبه خاتم کاری متشکل از یک جعبه چوبی که می تواند ابعاد مختلفی داشته باشد، خرید یک جعبه خاتم کاری بزرگ می تواند مورد استفاده در جاهای مختلفی و به منظور های متفاوتی باشد. گاهی از ترکیب هنر خاتم کاری با هنر های دیگر صنایع دستی زیبا و کارآمدی تولید می شود مانند ترکیب هنر خاتم کاری و هنر میناکاری که در تهیه انواع ساعت خاتم کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی میناکاری اصفهان

این محصول یکی از زیباترین جلوه های هنر های دستی را به شما هدیه می کند و شما می توانید زیباترین و ظریف ترین محصول میناکاری را در دسترس داشته باشید. این محصول یکی از زیباترین محصولات صنایع دستی می باشد که در اطراف شما بسیار زیبا جلوه می دهد و چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. شما می توانید در محیط های مختلف از این محصول بهره مند شوید و آن را در هر محیطی مورد استفاده قرار دهید.

ادامه مطلب...