کانون خانواده را با هیتر های برقی گرم کنید!

با کاهش دمای هوا و نزدیک شدن به فصول سرد سال، برای گرم نمودن فضاهای داخلی در جستجوی وسایل گرمایشی هستیم که یک نمونه از این وسایل، هیتر های برقی هستند.این هیتر ها مناسب برای استفاده در منزل و محل کار میباشند.


خرید هیتر برقی کم مصرف


خرید


هیتر ها با طراحی سبک و جمع و جور خود قابل استفاده در هر نقطه از منزل میباشد و به دلیل وزن سبکی که دارند، قابا حمل هستند و به راحتی میتوان آن را در مکان های مختلف جا به جا نمود.هیتر های برقی سیمی به بلندی 115 سانتی متر دارند، که بر روی این سیم دکمه ی تنظیم درجه حرارت تعبیه شده است.


قیمت مینی بخاری برقی


همان گونه که مشاهده میکنید، هیتر برقی کوچک رومیزی همانند پنکه طراحی شده است و با قابلیت چرخش به طرفین، سرعت گرمادهی را بیشترین حد خود میرساند.و به کمک همین امر میتوانید آن را به هر سمتی که خواستید بچرخانید.


هیتر برقی کم مصرف


اتوماتیک بودن هیتر برقی خانگی یک عامل افزایش استقبال از این گونه هیتر ها میباشد، چرا که دستگاه به صورت کاملا خودکار هنگامی که محیط به دمای ایده آل رسید و دیگر نیازی به گرمادهی نداشت، خاموش میشود تا علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق، نیاز به خاموش و روشن کردن مجدد نباشد.


خرید مینی هیتر رومیزی


خرید


امروزه و با به وجود آمدن این گونه وسایل، دیگر لازم نیست برای سیستم های گرمایشی منزل هزینه های اضافی پرداخت کنید، چرا که با خرید هیتر های برقی با کمترین قیمت ممکن، بیشترین گرمادهی را دریافت خواهید کرد.

هیتر برقی کوچک به قیمت 69000 تومان و مینی هیتر برقی به قیمت 55000 تومان در فروشگاه بزرگ تک سبد عرضه شده است.