پوستی شاداب فقط باداشتن دستگاه بخور صورت برقی

با استفاده از این محصول می توانید مجرای تنفسی خود را التیام ببخشید و رطوبت را را با استفاده از تنفس به ریه و دستگاه تنفسی خود وارد نمایید.


دستگاه بخور ارزان


این محصول می تواند در عرض چند ثانیه بخور گرم تولید کند تا شما بتوانید از آن استفاده نمایید.


دستگاه بخور


این محصول با برق شهری کار می کند و شما می توانید در هر مکان از این محصول استفاده نمایید و بخوری را که تولید می شود در راستای سلامتی خود استفاده نمایید.

 

 دستگاه بخور صورت


این محصول دارای محفظه می باشد که بخور را به صورت مستقیم به پوست صورت شما می تاباند. این محصول دارای قطعات جدا کننده می باشد و شما می توانید بعد از هربار استفاده این محصول را به خوبی بشویید و برای مصرف بعدی مهیا سازید.


دستگاه بخور صورت ارزان


این دستگاه برای شما عزیزان با تخفیف ویژه در معرض فروش قرار گرفته است که می توانید آن را به صورت اینترنتی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.


دستگاه بخور باکیفیت


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزانی که به فکر سلامتی خود هستید تعدادی از بهترین محصولات طبی اعم از این دستگاه بخور صورت برقی را مهیا ساخته است که می توانید به صورت اینترنتی آن را سفارش دهید.


بخور صورت آرایشگاه

این محصول دارای ضمانتی از طرف شرکت ما می باشد که قبل از ارسال برای شما عزیزان تست خواهد شد. با سفارش این محصول می توانید قدمی در راستای سلامت پوست و دستگاه تنفسی خود بردارید.بخور صورت خانگی


دکمه زیر را لمس کنید


قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول