پاوربانک خورشیدی، همراه همیشگی تلفن همراه شما

پاوربانک خورشیدی، همراه همیشگی تلفن همراه شما


پاوربانک سولار


زمانی که شارژ تلفن همراه شما تمام می شود و دسترسی به برق شهری نداشته باشید، گوشی خود را به پاوربانک متصل می کنید. حال اگر پاور بانک شما نیز شارژ نداشته باشد و به برق نیز دسترسی نداشته باشید چه می کنید؟!


پاوربانک سولار


پاسخ این سوال می تواند به افراد بسیاری کمک کند خصوصا آنها که همیشه در سفرند و یا در سطح شهر مدام در تردد هستند و یا کسانی که به کوه و جنگل و سفرهای ماجراجویانه می روند.


پاوربانک سولار


تکنولوژی همواره به کمک انسان آمده و اینجا نیز به همین ترتیب عمل کرده است. دستگاه پاوربانک پاور خورشیدی همراه ، می تواند حلال این گونه مشکلات شما باشد.


پاوربانک سولار


این دستگاه علاوه بر آنکه قابلیت شارژ شدن با برق شهری را دارد، دارای یک صفحه سولار بوده که در طول روز می تواند انرژی خود را از طریق نور خورشید جذب نموده و به راحتی شارژ شود و به گوشی شما نیز شارژ بدهد.


پاوربانک سولار


این پاوربانک بسیار بخاطر ویژگی هایی که دارد می تواند همیشه همراه شما باشد. بطور مثال وزن این پاوربانک تنها 246 گرم بوده و بسیار سبک است. همچنین ابعادی معادل 12×8×2.5 سانتیمتر دارد و بهمین خاطر به راحتی در چمدان و کیف و کوله پشتی شما جای می گیرد.


پاوربانک سولار


یکی دیگر از قابلیت های مهم این پاوربانک داشتن 20 LED نورانی آن است که سه حالت پرنور، کم نور و چشمک زن دارد و می توانید بسته به نوع کاربری که از آن می خواهید از آن استفاده کنید. این سه حالت با زدن دکمه ی پاور بین حالت ها سوییچ می شود.


پاوربانک سولار


برای خرید پاوربانک خورشیدی ارزان روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 69000 تومان