پاوربانک تبلیغاتی، هدیه ای مفید و پرکاربرد

یکی از روش های بازاریابی و تبلیغات موثر و دارای تاثیر گذاری طولانی مدت هدایای تبلیغاتی می باشند که با توجه به تنوع بالایی که این محصولات دارند می توانند یکی از بهترین گزینه ها برای کسب کارهای مختلف باشد، از استارتآپ کوچک تا کمپانی های بزرگ که در پی یک روش تبلیغاتی پر بازده می باشند.یکی از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس و کاربردی، پاوربانک ها می باشند، پاوربانک تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی ارزان و کاملا کاربردی در عصر جدید می باشد که تقریبا مورد نیاز همه اقشار جامعه می باشند، پاوربانک ها برای برای شارژ کردن دستگاه های الکترونیکی مثل تبلت، گوشی موبایل، پخش کننده های پرتابل و.... مورد استفاده قرار می گیرد.

 شما می توانید با تهیه پاور بانک تبلیغاتی ارزان یک هدیه تبلیغاتی ارزان اما کاملا کاربردی تهیه کنید که در عصر جدید کاملا مورد استفاده قرار می گیرد و از مهمترین مزیت های آن می توان به امکان چاپ لوگو و برند تبلیغاتی خود بر روی آن اشاره کرد.

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

 

 


استفاده از چاپ پاور بانک تبلیغاتی موجب می شود تا تاثیر گذاری هدیه تبلیغاتی شما بیشتر شود و هدیه شما به نوعی معرف شما حتی برای خانواده، دوستان و همکاران دریافت کننده هدیه می باشد. یک هدیه خاص و تاثیر گذار که می تواند بازدهی اقتصادی خوبی برای کسب و کار شما داشته باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های پاوربانک های تبلیغاتی مدل های مختلف این محصول می باشد که  با استفاده از متریال مختلف و در ظرفیت های متفاوتی به بازار عرضه شده اند. بنابراین دست شما را برای انتخاب کاملا باز گذاشته و شما می توانید بر اساس بودجه تعریفی سازمان خرید کنید.
یک پاوربانک با ظرفیت 12000 میلی آمپر دارای ظرفیت واقعی کمتری می باشد و در طول روز می تواند تا حدود سه بار یک گوشی تلفن همراه با ظرفیت باتری 3000 میلی آمپر را شارژ نماید.

 برای مشاهده متنوع ترین محصولات تبلیغاتی با امکان چاپ بر روی بدنه به وب سایت فروشگاهی تک سبد به نشانی www.taksabad.com   مراجعه نمایید.