وان نوزاد چی بخریم؟

حمام کردن نوزادان یکی از تجربه های سخت اما خاطره انگیز برای والدین می باشد که به منظور بهترین نتیجه لازم می باشد که شما آموزش های لازم برای این کار را دیده باشید و وسایل مورد نیاز برای حمام کردن نوزاد تهیه فرمائید.

 خرید وان نوزاد می تواند به شما کمک کند که استحمام کودک در بهترین و ایمن‌ترین شکل صورت گیرد، در واقع با استفاده از وان شما می توانی به آرامی کودک خود را مورد شستشو قرار دهید و نیاز به بردن او زیر دوش نمی باشد.
انتخاب درست محل حمام کردن نوزاد، شیوه حمام کردن، وسایل مورد استفاده و صبر و حوصله مادر تاثیر بسزایی در ایجاد یک تجربه امن و لذت بخش برای حمام کودک دارد. وسایل مورد نیار برای حمام کردن نوزاد باید متناسب با وی انتخاب شود، لیف نرم، وان مخصوص نوزاد، شوینده مناسب و...
استفاده از وان نوزاد، برای حمام کردن چه در داخل حمام و چه در داخل سینک و روشویی فضای امن تری را برای حمام کردن نوزاد شما فراهم می آورد و تجربه ای لذت بخش را برای شما و نوزادتان رقم می زند. وان مخصوص حمام نوزاد مدل شکوفه محصولی جدید و کاربردی مناسب برای حمام کردن کودکان دلبند شما می باشد.

 شکوفه محافظ حمام کودک که به عنوان یک ضربه گیر و یک وان برای حمام کردن نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از پارچه مخمل بسیار با کیفیت و نرم تهیه شده است و درون آن با الیاف بسیار نرم پر شده تا بهداشت کودک شما را در حین حمام کردن فراهم آورد.

 این محصول را می توانید در داخل سینک ظرفشویی، روشویی و حتی وان های پلاستیکی نیز استفاده کنید تا شرایطی امن و راحت برای استحمام کودک خود فراهم آویرد. استفاده از وان های پلاستیکی از دیر باز بای استحمام کودکان مرسوم بوده است.

 استفاده از این محصول در داخل سینک و روشویی می تواند جایگزین مناسبی برای وان های پایه دار باشد. بنابراین با استفاده وان حمام کودک و نوزاد حمام کردن نوزاد خود را در شرایط ایمنی انجام دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی شکوفه محافظ حمام نوزاد بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 159000 تومان

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شوید