هنر میناکاری

میناکاری یکی از شناخته شده ترین صنایع دستی در ایران و چه بسا در کل جهان میباشد.میناکاری هنر آتش و خاک است که به تزیین و نقاشی ظروف مسی با رنگ های پخته و درحشان میپردازد و قدمتی 5 هزار ساله دارد.


باکس گلدان و بشقاب مینا


یکی از شهر هایی که میناکاری توانسته در آن شکوفا شود، شهر اصفهان میباشد که از زمان صفویه نمونه هایی از این هنر زیبا بر جای مانده است.میناکاری در اصفهان با چنین سابقه ی درخشانی توانسته است د طول سالها گردشگران زیادی را چه از داخل کشور و چه خارج از کشور به سمت خود بکشاند و جایگاه ویژه ای در معرفی فرهنگ و تمدن ایرانی_اصفهانی به اقوام مختلف در سراسر جهان دارد.


ست گلدان و بشقاب مینا


ظروف ساخته شده با این هنر برجسته از شگفتی و جذابیت خاصی برخوردار هستند، چرا که هنرمندان اصفهانی با شور و عشق و نهایت دقت، طرح ها و نقش های زیبا را بر روی ظروف حک کرده و پس از لعاب کاری شفاف به بازار عرضه میدارند.


باکس میناکاری


باکس ست گلدان و بشقاب میناکاری یکی از نفیس ترین آثار میناکاری اصفهان میباشد که در فروشگاه بزرگ تک سبد نیز به قیمت 169000 تومان عرضه شده است. این باکس شامل دو گلدان ست مینا و یک بشقاب مینا میباشد.


اطلاعات بیشتر و خرید


ست گلدان و بشقاب


اثر دیگری که باز هم در تک سبد معرفی شده است، کاسه بشقاب مینا میباشد که شامل دو بشقاب مینا به ابعاد 20*4 سانتی متر و یک کاسه در ابعاد 16*8 سانتی متر میباشد که با قیمت 179000 تومان ار ارزشمندترین آثار به شمار میرود.


کاسه بشقاب مینا


اطلاعات بیشتر و خرید


تک تک این آثار برای سفارش با تعداد بالا و امکان درج لگو و برند سازمانی، با تخفیفات ویژه پذیرفته میشود.