هدست سیمی مدل تک گوش با کیفیت بسیار بالا

با هندزفری بادیگاردی اصل فشن مدل fashion bodyguard headset OKU-05  قادر به پاسخگویی به مکالمات در حین انجام فعالیتهای مختلف خواهید بود. این هندزفری بادیگاردی برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید و IOS مناسب بوده و سازگاری کاملی با آنها دارد.


هندزفری-بادیگاردی-ارزان


این محصول به صورت تک گوشی طراحی شده است و قسمت بالایی آن که به گوش وصل میشود به صورت شفاف و فنری طراحی گردیده است. هندزفری بادیگارد فشن دارای یک جک 3.5 میلی متری بوده و با تمامی دستگاه های دارای پورت 3.5 میلی متری سازگار می باشد.


هندزفری-بادیگاردی-ارزان


طول سیم این محصول 110 سانتی متر و وزن آن 13 گرم است. برای راحتی بیشتر افراد، این سینک با حالت سمعکی درون گوش قرار میگیرد. این محصول از مواد بسیار با کیفیت ساخته شده و در حین استفاده قابل اطمینان می باشد.هندزفری-بادیگاردی


هدست ورزشی بلوتوثی فری استایل مدل sport freestyle mini wireless headset برای استفاده در باشگاه و حین فعالیتهای ورزشی مناسب است. این محصول از نوع سیمی بوده و طول سیم آن به 59 سانتی متر میرسد که به راحتی پشت گوش کاربر قرار میگیرد.هندزفری-بادیگاردی-موبایل


دو سر ایرفون های این دستگاه دارای آهنربا است که در صورت عدم استفاده از هندزفری به هم متصل میشوند و از پشت گردن نمی افتند. این محصول دارای بلوتوث نسخه 4.1 بوده و به تمامی دستگاه های هوشمند متصل میشود. هدست بلوتوثی فری استایل دارای دکمه های کنترل صدا و میکروفون داخلی می باشد و کیفیت صدای آن بسیار شفاف و واضح است.


هندزفری-بادیگاردی