نقش آبمیوه طبیعی در تضمین سلامت بدن چیست؟

نقش آبمیوه طبیعی در سلامت بدن چیست؟ منظور از آبمیوه چیست؟ خوردن آبمیوه به چه کسانی توصیه می شود؟

 


یکی از دغدغه های خانم ها داشتن پوست درخشان و شاداب می باشد و سوال اینجاست چه روشی می توان استفاده کرد تا پوستی سالم داشته باشیم؟

 

 

اگر به دنبال پوستی سلامت و درخشنده می باشید از نوشیدن آبمیوه غافل نشوید. منظور از آب میوه، آب میوه های فراوری شده و صنعتی نیست بلکه آبمیوه های سالم و طبیعی خانگی می باشد. نوشیدن آبمیوه می‌تواند موجب سلامت و درخشندگی پوست‌تان شود و چهره‌تان را باز کند.

 

 

همچنین برای کودکان در سن رشد مصرف آبمیوه ها علی الخصوص آب مرکبات برای تامین ویتامین های مورد نیاز برای رشد امری ضروری می باشد. آبمیوه گیری دستی اهرمی بیتا، دارای طراحی کارآمد و  بدون نیاز به مهارت خاصی امکان تهیه یک آبمیوه طبیعی را به شما می دهد.


 

شما با خرید آبمیوه گیری دستی مرکبات، به سادگی در منزل می توانید یک آبمیوه طبیعی تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید. این آبمیوه گیری بدون نیاز به نیروی برق تنها با فشار مچ به شما امکان تهیه یک آبمیوه طبیعی را می دهد.

 

 


با توجه به کارایی این محصول، قیمت آبمیوه گیری دستی بیتا مقرون به صرفه می باشد و شما می توانید با تهیه آن به خود و خانواده خود سلامتی را هدیه کنید.


 

 

این محصول مجهز به یک  آبکش استیل ضد زنگ می باشد که به منظور جدا کردن تفاله ها از آبمیوه بدون سرریز شدن آبمیوه می باشد. دسته اهرمی این آبمیوه گیری بسیار محکم و از جنس فولاد می باشدکه تنها با وارد آوردن فشار اندکی تا بیش از 50 درصد آبمیوه را بدن وارد شدن ضربه به پوست میوه گرفته و به شما یک آبمیوه طبیعی و فاقد هر گونه تلخی را می دهد.

 

 

 

این محصول یک کالای کاملا ایرانی می باشد که تمام قطعات و تجهیزات آن در کشور عزیزمان تولید شده است . با خرید این کالا از تولید کننده داخلی حمایت می کنیم.

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 179000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید