مزایای استفاده از بند نگهدارنده مخصوص چمدان

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که در فرودگاه یا ترمینال به دلیل شباهت بین چمدان ها پیدا کردن آن برای شما ایجاد مشکل کرده باشد و موجب شده باشد زمانی را برای پیدا کردن چمدان خود از میان چمدان های هم شکل تلف کرده باشید، اما شما می توانید به ساده ترین شکل ممکن این مکشل را حل کنید.
اگر این سوال برای شما پیش آمده است که چگونه می توان این مشکل را حل کرد، در پاسخ شما خواهیم گرفت تنها با خرید تسمه چمدان و بدون نیاز به هیچ کار دیگری می توانید این مشکل را برای همیشه حل کنید، حال اگر تابحال با تسمه چمدان آشنایی نداشته اید در ادامه ما این محصول را برای شما معرفی می کنیم.

 تسمه چمدان، یکی از ابزار های ایمنی سفر می باشد، این محصول در مدل های مختلفی در بازار موجود می باشد، این تفاوت می تواند در جنس تسمه، طرح و همچنین کاربرد آن باشد.

 


هدف اصلی طراحی و تولید تسمه دور چمدان قابل تنظیم، جلوگیری از باز شدن درب چمدان ها بوده، این تسمه به دور چمدان شما بسته می شود و در صورتی که قفل یا زیپ چمدان شما دچار مشکلی شود، از باز شدن ناگهانی درب و بیرون ریختن وسایل جلوگیری می کند.

 اما علاوه بر این مسئله، به دلیل تنوع طرح و رنگ تسمه های چمدان، می توانند به عنوان گزینه مناسبی برای پیدا کردن چمدان خود در بین سایر چمدان ها که حتی می توانند کاملا هم شکل باشند نیز باشد.

 مزیت های استفاده از بند نگهدارنده دور چمدان، به این چند مورد محدود نمی شود، چون شما می توانید به کمک این تسمه نگهدارنده دو یا چند چمدان خود را به یکدیگر متصل کنید و براحتی آنها را حمل کنید.
و اما تیر خلاصی که می توانیم در رابطه با بند نگهدارنده مخصوص چمدان بگویم، امکان بستن بار بر روی چرخ خرید می باشد که سختی حمل بار بر روی چرخ خرید را آسان می کند.

 


 

برای مشاهده این محصول و خرید اینترنتی تسمه محافظ چمدان بر روی دکمه خرید زیر کلیک کنید


قیمت : 25000 تومان

با مشاهده این ویدئو اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست آورید