لامپ سولار خورشیدی با قابلیت شارژ توسط نور آفتاب

با لامپ دیواری خورشیدی سنسوردار میتوانید در محوطه های باز جلوه های زیبا و چشم نوازی به وجود آورید. لامپ سولار خورشیدی 20 ال ای دی تنها با مصرف انرژی خورشیدی کار میکند و در مصرف انرژی صرفه جویی می نماید.


لامپ-سولار-خورشیدی


لامپ خورشیدی باغچه سولار موشن به صورت خودکار در طول روز با نور آفتاب شارژ شده و با تاریک شدن هوا توسط انرژی ذخیره شده فعال میشود و هیچ نیازی به اتصال به برق ندارد. یک باطری لیتیومی 800 میلی آمپری در این لامپ سولار تعبیه شده است که انرژی دریافتی از خورشید را در خود ذخیره نموده و در زمان مناسبی آن را صرف روشنایی لامپ می نماید.
لامپ-سولار-خورشیدی


سنسور نوری این محصول نسبت به تاریک/روشن بودن هوا حساس است و لامپ را هم زمان با غروب خورشید روشن می نماید و با روشنایی هوا خاموش میکند. علاوه بر سنسور نوری، سنسور حرکتی یکی دیگر از امکانات این لامپ سولار می باشد.لامپ-خورشیدی-باغچه


این سنسور با حرکت افراد در نزدیکی لامپ فعال میشود و درجه روشنایی لامپهای ال ای دی را افزایش میدهد. این حالت به مدت چند ثانیه دوام دارد و پس از آن لامپ در حالت روشنایی پیش فرض قرار میگیرد. ابعاد این لامپ سولار  4.8*9.5*12.4 سانتی متر و وزن آن 142 گرم می باشد که این ویژگی جهت نصب بر روی دیوار مناسب است.


لامپ-خورشیدی-سنسوردار


جهت تنظیم لامپ از حالت اتوماتیک به دستی میتوانید از لامپ روشن و خاموشی که بر روی آن قرار گرفته است استفاده نمایید. از دیگر قابلیتهای این لامپ سولار میتوان به ضدآب بودن محصول، عمر طولانی باطری و بدنه ی پلاستیکی لامپ اشاره کرد.


چراغ-سولار-سنسوردار