لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت

با استفاده از این محصول می توانید به سرعت حشرات موذی اطراف خود را از بین ببرید و با استفاده از نور این محصول اطراف خود را روشن نمایید.


لامپ ال ای دی حشر کش


لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp 3 کاره می باشد که در هر مکان می توان از آن استفاده نمود. این دستگاه را می توان به سرپیچ معمولی متصل کرد و از کارایی آن استفاده نمایید.


لامپ حشره کش


با استفاده از لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت 15 وات ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp می توانید محیط اطراف خود را روشن نمایید و حشرات موذی اطاراف خود را از ببرید.


لامپ ال ای دی


اما این دو کارایی از این محصول می باشد که بسیار پر استفاده می باشد.


لامپ برقی حشره کش


کارایی دیگر این محصول مربوط به نور لایت و بنفش آن است که می توان در هنگام خواب از آن به عنوان چراغ خواب استفاده نمود و در همین حین از ویژگی حشره کش بودن ان نیز استفاده نمود.


لا


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از لامپ ال ای دی حشره کش برقی زپ لایت  ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp را در دسترس قرار داده است تا با استفاده از آن بتوانید محیطی آرام برای خود میسر کنید.


لامپ ال ای دی حشر کش


این محصول دارای مصرف انرژی a  می باشد که بسای رناچیز است. همین امر باعث شده است تا شما بتوانید در 24 ساعت طول شبانه روز از این محصول به صورت مداوم استفاده نمایید.


قیمت استثنایی 39000 تومان

دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصول