قیمت فیروزه کوبی اصفهان

فیروزه کوبی از زیباترین هنر های دستی شناخته میشود، که از قرار دادن تکه های سنگ فیروزه به طور منظم و دقیق و به صورت شطرنجی بر روی ظروف مسی یا زیورآلات، تهیه میشود.امروزه فیروزه کوبی به جز بر روی ظروف و زیورآلات ، در ساخت تابلو های فاخر و نفیس نیز کاربرد دارد.


خرید پستی گلدان فیروزه


زمانی یک اثر فیروزه کوبی ارزش بیشتری پیدا میکند که اولا سنک فیروزه ی بکار رفته شده در آن اصل باشد، اگر سنگ از معادن نیشابور استخراج شود، آن سنگ فیروزه اصیل و مرغوب است و به طبع قیمت ظروف فیروزه کوبی تهیه شده از آن سنگ بیشتر میباشد.


قیمت گلدان فیروزه


دومین مسئله در افزایش قیمت یک اثر فیروزه، پرکار بودن و نظم به کار رفته شده در چیدمان سنگ ها بر روی ظروف میباشد.هرچه ظروف فیروزه کوب پرکار تر و منظم تر و هم چنین فواصل میان سنگ ها کمتر باشد، ارزش آن اثر بالاتر است.


آینه فیروزه کوب


گلدان فیروزه کوب همین که نام برند آقاجانی بر روی آن حک شده است، نشان از مرغوبیت و اصالت سنگ فیروزه ی بکار رفته شده و دقت و مهارت در کار دارد.


قیمت گلدان فیروزه کوب


قیمت ظروف فیروزه کوبی اصفهان اگر ساخت آقاجانی باشد، با توجه به کیفیت و اصالت تضمین شده، بیشتر است.بنابراین این گلدان به قیمت 130000 تومان به فروش میرسد.


آینه فیروزه کوبی


آینه فیروزه کوب از دیگر آثار آقاجانی میباشد که مدل دایره ای و رومیزی است و با ابعاد 31*14*47 سانتی متر ساخته شده است، که هم میتواند استفاده ی کاربردی و هم استفاده تزیینی داشته باشد.


خرید