قیمت ساعت مچی هوشمند طرح اپلی

یکی از بهترین گجت هایی که امروزه در بازار های داغ شهر ها به فروش می رسد ساعت های مچی می باشد که بسیار پر کاربرد می باشد و شما می توانید از آن بهترین استفاده را ببرید. برای استفاده ازاین ساعت ها می بایست اولین قدم ساعت هوشمند خود را به دستگاه تلفن هوشمند خود متصل نمایید.


ساعت هوشمند مچی


با استفاده از نرم افزار ها و یا بلوتوث می توانید دستگاه تلفن همراه خود را به ساعت هوشمند مچی خود سینک نمایید.


ساعت مچی


با این امر تمامی اطلاعات این دو دستگاه با یکدیگر به اشتراک قرا خواهد گرفت و می توانید به اطلاعات این دو دستگاه دسترسی داشته باشید.

 

 ساعت مچی هوشمند طرح واچ


یکی از بهترین دستگاه هایی که در بازار امروز به کار می رود را می توان به ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH اهدا نمود.


ساعت هوشمند


این دستگاه دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم. دوربین عکس برداری که در این ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH وجود دارد برای شما می تواند عکس های متعددی را بگیرد.


ساعت هوشمند


این دستگاه برای شما می تواند بهترین راه برای به اشتراک گذاری عکس ها باشد.

 

 ساعت هوشمند طرح اپل


ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH را می توانید با استفاده از کابل های اندرویدی شارژ نمایید.


ساعت هوشمند


این دستگاه می تواند به صورت نامحسوس برای شما عکس برداری و فیلم برداری نماید و تمامی آن ها را درون مموری خود سیو نمایید. مموری درون ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH می تواند تا 32 گیگ باشد و شما بتوانید انواع اطلاعات را داخل آن نگهداری نمایید.


ساعت مچی


شما می توانید در صورت نیاز با استفاده از کیبورد ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH به پیام دادن بپردازید.

 

 ساعت مچی هوشمند طرح واچ

 

برای پیام دادن با استفاده از ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH می توانید از کیبورد استفاده نمایید و با این ساعت به پیام دادن مشغول شوید.


ساعت هوشمند طرح اپل


ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH دارای ماشین حساب، گالری، قسمت تلفنی، پیامک و ... می باشد. صفحه نمایشی که در ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH وجود دارد تاچ می باشد و 1.54 اینچ می باشد.

 

 ساعت مچی هوشمند طرح واچ


بند سیلیکونی این محصول دارای کیفیت بالایی می باشد و شما می توانید سالیان سال از این محصول استفاده نمایید.


ساعت هوشمند مچی واچ


خانم ها و آقایان می توانند از این ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH استفاده نمایند و برای انجام روزمرگی خود از آن بهره مند شوند.


ساعت هوشمند مچی واچ


ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH همانطور که از اسمش پیداست طرحی شبیه به ساعت اپل اصلی دارد که بسیار زیبا می باشد. 


ساعت هوشمند طرح اپلی


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین ساعت های مچی هوشمند طرح اپل واچ را معرض فروش قرار داده است.


ساعت هوشمند مچی


لازم به ذکر است تمامی دستگاه های این فروشگاه اعم از ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 BLUETOOTH BEST SMART WATCH قبل از ارسال تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد.


ساعت هوشمند


با حذف کردن واسطه ها قیمت ساعت مچی هوشمند طرح اپلی به شدت کاهش یافته است و شما می توانید با تخفیف های دوره ای این محصول را درب منزل خود دریافت نمایید.


دکمه زیر را لمس کنید
قیمت استثنایی 135000 تومان

خرید محصول