فیروزه کوبی اصفهان هنری اصیل و ماندگار

هنر فیروزه کوبی به عنوان هنری نوپا می باشد که توانسته است در سال های اخیر رشد و توسعه چشمگیری داشته باشد و به عنوان یکی از صنایع دستی پرطرفدار که کمک به توانسته به عنوان یکی از منابع درآمد ارزی کشور تبدیل شود.
سنگ فیروزه استفاده شده در هنر فیروزه کوبی به دلیل خواص بیشمار آن موجب شده این محصولات بیشتر مورد توجه قرار گیرد و از جمله خواص ضد افسردگی و داشتن انرژی های مثبت که می تواند تاثیر مثبتی در سلامتی بدن داشته باشد.
سنگ فیروزه که از انواع سنگ های آذرین محسوب می شود و سختی معادل شیشه را دارد با رنگ لاجوردی زیبایش که دارای رگه های سفید و قهوه ای می باشد که این سنگ از معادن نیشابور تهیه می شود و در صنایع فیروزه کوبی مورد استفاده قرار می گیرد.
هنر فیروزه کوبی بر روی محصولات مختلفی پیاده می شود و همچنین برای تزئین زیور آلات نیز مورد استفاده قرار می گیرد که زیورآلات فیروزه کوبی در بین خانم ها دارای طرفداران بیشماری می باشد.
اگر به دنبال تهیه هدیه مناسب برای عزیزان خود هستید به نظر می رسد خرید فیروزه کوبی، می تواند گزینه مناسبی محسوب شود که دارای تاثیر گذاری فراوانی می باشد.
خرید ظروف فیروزه کوبی، به عنوان سوغاتی در شهر اصفهان بسیار مرسوم می باشد و همچنین یکی از محصولات پر طرفدار در بین گردشگران خارجی می باشد.
میزان ظرافت بکار رفته در تهیه ظروف فیروزه کوبی، تعیین کننده میزان ارزش اثر هنری می باشد، سنگهای بکار رفته در فیروزه کوبی باید با دقت و ظرافت بالایی در کنار هم قرار گیرد و میزان فاصله بین آنها کم باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید