فواید استفاده از بادکش طبی بدن | تک سبد

یکی از روش های طب مکمل سنتی، روش بادکش طبی بدن می باشد که با ایجاد مکش در موضع مورد استفاده منجر به تسکین درد و تسریع درمان می شود.بادکش طبی یا دستگاه حجامت بدن، به عنوان یک روش بدون عوارض برای درمان گرفتگی عضلات و اسپاسم های عضلانی و همچنین یبوست می باشد.
این بادکش طبی بدن 6 سر شلنگدار، دارای یک پمپ دستی می باشد که 6 عدد کاپ پلاستیکی در ابعاد مختلف با آن عرضه شده که با توجه به اینکه در کدام موضع استفاده می شود انتخاب می شود.
یکی از فواید استفاده از دستگاه حجامت خانگی کاهش درد قاعدگی دردناک در بانوان و همچنین درمان بی نظمی قاعدگی و خون ریزی شدید می باشد.

 

 


یکی دیگر از فواید استفاده از دستگاه بادکش طبی مفید برای نشاط و شادابی پوست صورت و بدن می باشد که این امر با افزایش خون رسانی به موضع مورد استفاده میسر می شود.
استفاده از دستگاه بادکش طبی می تواند موجب چاقی موضعی نیز شود به این صورت که با جذب خون به عضلات موجب رفع لاغری شده و در افزایش بافت ماهیچه ای بسیار مفید می باشد. 
همچنین استفاده از بادکش طبی بدن می بتواند منجر به درمان چاقی ناشی از انباشته شدن چربی در نواحی مانند شکم و ران ها شود به این صورت که  بادکش گرم در سوزاندن چربی های موضعی بسیار مؤثر و مفید می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه حجامت به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 17900 تومان

خرید