فروش دستگاه بخور سرد ارزان قیمت | تک سبد

متخصصان در زمینه سلامتی اخیرا به این نتیجه ریده ند که استفاده از دستکاه بخور سرد برای اتاق نوزادان بسیار مناسب تر از دستگاه بخور گرم می باشد.
استفاده از بخور سرد در هنگام سرماخوردگی نوزادان می تواند موجب تسکین درد آنها شود و کاهش ویروس‌های هوا، کاهش احتمال سرماخوردگی و موثر در درمان برونشیت می باشد.
استفاده از دستگاه بخور سرد در هنگام سرما خوردگی نوزادان می تواند با افزایش رطوبت هوا موجب بهبود وضعیت تنفس و جلوگیری از گرفتگی بینی نوزاد شود.
با توجه به مزایای استفاده از دستگاه بخور سرد برای نوزادان، فروش دستگاه بخور سرد ارزان در سیسمونی فروشی ها مرسوم شده است.یکی از نکانی که در استفاده از بخور سرد باید مد نظر گرفت، شستشو و ضدعفونی مخزن این دستگاه می باشد زیرا مکان مناسبی برای رشد باکتری ها و عوامل بیماری زا می باشد.
دستگاه بخور سرد طرح لیمو، به عنوان یکی از  ارزان ترین دستگاه بخور سرد می باشد که علاوه بر قیمت مناسب دارای کارایی مناسبی می باشد و استفاده از آن بسیار آسان می باشد.
این دستگاه دارای ظرفیت 180 میلی گرم می باشد و همچنین دکمه خاموش و روشن بر روی بدنه آن تعبیه شده است. این دستگاه بعد از چهار ساعت کار مداوم به طور اتوماتیک به منظور عدم آسیب دیدگی محصول خاموش می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید