ظرف غذای دو طبقه جنس استیل مخصوص کارمندان

ظرف غذاهای بیرون بر مورد اسقبال بسیاری از کارمندان،دانشجویان،دانش آموزان و ... قرار گرفته است و جهت استفاده در پیک نیک ها، مسافرتها و ... نیز مناسب است. ظرف غذای استیل دو طبقه نوین دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد.


ظرف-غذا-استیل


این ظرف بیرون بر دو طبقه ای دارای دو ظرف برای غذای اصلی و سالاد،ماست یا خورش می باشد. ابعاد ظرف اصلی غذا 8*15 سانتی متر و ظرف اضافه 15*3 سانتی متر می باشد. درب این ظرف غذای مدرسه استیل دارای یک واشر پلاستیکی نسوز است که همراه با سه عدد گیره مانع از نشت غذا میگردد.


ظرف-غذای-استیل-نوین


از آنجاییکه این محصول از جنس استیل است غذای درون آن سریعتر داغ میشود و نیازی به ریختن غذا در ظرف دیگری نیست. این ظرف غذای بیرون بر تک نفره بوده و وزن آن 344 گرم می باشد. این محصول دارای ضمانت 25 ساله است و با قیمت مناسبی عرضه میگردد.


ظرف-غذای-مدرسه-استیل


ظرف غذای بیرون بر برقی multifunctional steel lunch box دارای قابلیتهایی همچون گرم کن،بخارپز و آرام پز می باشد. بدنه ی بیرونی این محصول از جنس پلاستیک مرغوب بوده و ظرف داخلی آن از استیل است. با کمک این ظرف میتوانید در عرض چند دقیقه غذای خود را گرم کنید و گرم نگه دارید. این محصول قابلیت پختن تخم مرغ را نیز دارد.ظرف-غذای-بیرون-بر


برای این کار یک صفحه مخصوص پخت تخم مرغ همراه با محصول عرضه شده است. این ظرف غذا با برق شهری فعالیت میکند و طول سیم آن 70 سانتی متر می باشد. از دیگر امکانات و ویژگی های این دستگاه میتوان به دو ظرف استیل کوچک و بزرگ در داخل ظرف، پیمانه آب، قاشق و درپوش پلاستیکی مخصوص ظرف استیل اشاره کرد.


ظرف-غذای-برقی