شیک ترین ساعت دیواری ایران کدام است؟

اگر به دنبال انتخاب و خريد يه هديه مناسب براي عزيزترين افراد خود هستيد و به اين موضوع مي انديشيد كه هديه شما زيبا و خاص باشد و همواره مقابل چشمان عزيزتان باشد ما به شما ساعت نفيس خاتم و مينا كاري شده را پيشنهاد مي كنيم.


ساعت دیواری مینا کاری

 

امروزانواع زيادي از ساعت هاي متنوع در مدلهاي گوناگون به چشم مي خورد كه هر كدام نشان از سليقه مخاطب خود را به نمايش مي گذارد. در اين ميان عده كثيره به ساعت ديواري خاتم کاری سنتي كه در آنها هنر دست به كار رفته است علاقه مند مي باشند ساعت هايي كه علاوه بر نشان دادن زمان بيانگر پيشينه هنر اصيل ايراني مي باشد.


ساعت دیواری خاتم کاری


هنر خاتم كاري و مينا كاري كه از دير باز جز هنر هاي استادان زبردست شهر اصفهان بوده حال در غالب ساعت زينت بخش منزل و محل كار شما هنر دوستان مي باشد.


ساعت دیواری


رنگ آبي بكار برده شده در بخشهاي مينا كاري شده حس آرامش را در بيننده به وجود مي آورد همچنين استفاده از نقوش و خطوط اسليمي و گل مرغ بر زيبايي آن افزوده است.طرح خاتم به كار رفته در قاب ساعت نيز بسيار هنرمندانه بوده اعداد در اين ساعت به صورت ايتاليك نمايش داده شده است. همچنين موتور مورد استفاده از اين ساعت از نوع تيك تاكي و بسيار مرغوب مي باشد.شما مي تواتيد با خرید ساعت میناکاری شده آن را به عنوان يك هديه ارزشمند براي عزيزانتان نيز استفاده كنيد.

قیمت: 85000 تومان

خرید محصول