شیلنگ جادویی xhose با قابلیت افزایش طول

یکی از وسایل ضروری هر خانه شیلنگ است٬ همه ما برای شستشوی ماشین٬ حیاط منزل٬ دیوار٬ سرامیک٬ شیلنگ٬ آبیاری گیاهان و... به شیلنگ نیاز داریم٬ و البته همیشه نگرانی از بابت نگه داری شیلنگ در محیطهای کوچک مانند آپارتمان را داریم٬ چون شیلنگ ها برای نگه داری به فضای بسیار زیادی نیاز دارند٬ اما شیلنگ جادویی xhose این طور نیست و فضای کمی را اشغال میکند.


شیلنگ جادویی اصل 

 شیلنگ جادویی حجم کمی دارد و هم چنین سبک وزن است٬ وزن آن تنها ۴۵۰ گرم است٬ با کمترین حجم بیشترین طول را ارائه میدهد٬ با طول ۵ متر٬ ۱۵ متر را تحت پوشش قرار میدهد٬ زیرا قابلیت افزایش طول دارد٬ اگر میخواهید این افزایش را با چشمان خود مشاهده کنید٬ باید شیلنگ را به شیر آب متصل کنید به محض جریان یافتن آی در شیلنگ٬ شیلنگ از ۵ متر به ۱۵ متر میرسد٬ این قابلیت افزایش طول وابسته به فشار آب است و با آن رابطه مستقیم دارد٬ یعنی هرچه فشار آب بیشتر باشد٬ قابلیت افزایش طول نیز بیشتر است و تا سه برابر حالت اول امکان پذیر است.


شیلنگ جادویی xhose


این شیلنگ در سه اندازه مختلف مخصوص مصارف مختلف طراحی شده است٬ اندازه های مختلف آن: ۵ متر٬ ۷.۵ متر و ۱۰ متر٬ که هر کدام قابلیت افزایش طول تا سه برابر را دارند. این شیلنگ قابلیت کاهش طول به صورت خودکار٬ را نیز دارا میباشد٬ کافیست شیر آب را ببندید٬ با قطع جریان آب طول شیلنگ کاهش میابد و به ۵ متر میرسد.


خرید شیلنگ آب جادویی


این شیلنگ از یک لایه منعطف درونی و یک لایه تاشو بیرونی ساخته شده و این دو لایه با یک روکش از جنس مش بافته شده قوی پوشیده شده است. بدنه شیلنگ مقاوم در برابر ضربه٬ نور خورشید و رطوبت است.شیلنگ جادویی دارای یک آبپاش باکیفیت با ۸ نوع عملکرد پاشیدن آب است٬ که هرکدام از این حالات مخصوص کار خاصی است.


شلنگ جادویی ایکس هوز


با خرید شیلنگ جادویی اصل یک عمر از خرید شیلنگ بی نیاز شوید.

قیمت:21000 تومان

خرید محصول