ساعت مچی هوشمند طرح اپل را از این درگاه بخرید

شما عزیزان می توانید از این محصول به خوبی بهره مند شوید و امورات مربوط به تلفن همراه خود را با استفاده از این دستگاه برطرف نمایید.


ساعت هوشمند اپل


این دستگاه دارای دوربین مخفی می باشد که می توانید با استفاده از آن به صورت نامحسوس به خوبی فیلم برداری نمایید بدون اینکه کسی متوجه شما شود  ودر همین حال فیلم خود را درون مموری دستگاه ذخیره نمایید.


ساعت هوشمند مچی


شما می توانید با استفاده از این محصول به عکس برداری نیز مشغول شوید.


ساعت هومند جدید مچی


این محصول به راحتی به دستگاه گوشی تلفن همراه شما متصل می شود و شما قادر خواهید بود تا با استفاده از نرم افزار و یا بوتوث دستگاه مورد نظر خود را با دستگاه دیگر خود سینک نمایید.


ساعت هوشمندمحصولی که مشاهده می کنید دارای باتری داخلی می باشد وشما عزیزان می توانید با بهره گیری از آن ساعت های طولانی بدون استفاده در حالت استند بای از ساعت خود بهره ببرید.


ساعت هوشمند طرح اپل


با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تک سبد شنما قادر خواهید بود تا ساعت مچی هوشمند طرح اپل خود را سفارش دهید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.


ساعت هوشمند طرح اپل


این محصول دارای کیفیت فوق العاده می باشد و برای اطمینان از سلامت دستگاه ما برای شما این ساعت هوشمند مچی جدید را تست خواهیم کرد و بعدا برای شما عزیزان ارسال می کنیم که تضمینی برای سلامت سدتگاه باشد.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 239000 تومان

خرید محصول