راهنمای خرید ساعت هوشمند a20

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در تمام عرصه ها باعث شده همه تجهیزات از حالت کلاسیک گونه خود خارج شده و حالتی مدرن تر و پر کاربرد تر به خود بگیرند.


ساعت هوشمند


از آنجایی که دنیای ساعت ها از این موضوع مستثنا نیس، ساعت های هوشمند وارد بازار و دنیای ساعت شده و جایگاه خود را به خوبی و جدا از ساعت های انالوگ میان مردم پیدا نموده اند.


ساعت لمسی a20


ساعت هوشمند a20 یکی از ساعت های هوشمند محبوب دنیاست که به علت کارآیی بالا آن میان مردم به یکی از ساعت های هوشمند تبدیل کرده است.

 

ساعت لمسی

 

ساعت های هوشمند هرکدام علاوه بر داشتن مزایا و معایبی نیز دارند و کمتر ساعت هوشمند پیدا می شود که اکثریت نیاز های یک شخص نسبت به ساعت هوشمند را مرتفع سازد.


ساعت هوشمند a20


ساعت هوشمند مدل a20 توانسته بسیاری از امکاناتی که انتظار می رود یک گجت هوشمند کوچک در خود داشته باشد را بگنجاند و رضایت مندی مشتری را ارمغان بیاورد از این سو این ساعت هوشمند با داشتن گام شمار ،حس گر ضربان قلب و یا تعیین کننده میزان مصرف کالری خود یک مچ بند هوشمند سلامت نیز می توان آن را نام برد.

 

ساعت گام شمار a20

 

توانایی گام شمار دقیق این ساعت نسبت به دیگر رقبای خود یکی از ویژگی های این ساعت هوشمند است.


ساعت سیم کارت خور


زیر در بسیار از دستبند ها و ساعت های هوشمند سلامتی مسکل شمارش گام وجود دارد اما این ساعت هوشمند با استفاده از تکنولوژی Step Care این مشکل را حل نموده و می توانید به تعداد گام های نمایش شده اعتماد نماید و ضریب خطای کمتری متوجه آن شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول

قیمت 239.000 تومان

خرید محصول

ساعت سیم کارت خور a20