راهنمای خرید بهترین حشره کش برقی

 حشره کش ها که دارای انواع مختلفی می باشند و از نمونه های شیمیایی گرفته تا نمونه های برقی و ترکیبی به شما می توانید بسته به نیاز خود یکی از آنها را تهیه نمائید. شما می توانید با استفاده از حشره کش ها از شر حشرات موزی و جانوان مزاحم خلاص شوید.
خوب اگر قصد خرید حشره کش های شیمیایی را دارید از همین اول کار به شما باید بگوییم که راهی که انتخاب کرده اید می تواند علاوه بر آسیب رساندن به محیط زیست، به سلامت افراد خانواده و کسانی که در معرض این نوع از حشره کش ها هستند آسیب جدی برساند.

 در حال حاضر کم خطر ترین نوع حشره کش ها، حشره کش برقی مدل خانگی می باشد. اما منظور حشره کش های برقی که در آنها از مواد شیمیایی مانند قرص ها و پودر ها استفاده می شود نمی باشد زیرا این نمونه ها نیز دارای اثرات سوء بر روی سلامتی می باشد.
یکی از انواع حشره کش های برقی که دارای کمترین خطر برای سلامتی دارد، لامپ حشره کش برقی جدید بوده که به دلیل مکانیسم عملکرد خود و عدم استفاده از مواد شیمیایی دارای کمترین عوارض جانبی برای سلامتی انسان می باشد و در عین حال کاربری آسانی می باشد.
نمونه ای دیگر از حشره کش های برقی بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و با ایجاد امواج آلتراسونیک در شبکه سیم کشی ساختمان با فضای 180 متر مربعی می تواند باعث دور شدن حشرات موذی شود و هیچ گونه عوارضی برای سلامتی بدن نداشته و دوستدار محیط زیست نیز می باشد.
دستگاه دفع حشرات، سوسک و موش برقی ریدکس پلاس اولتراسونیک نمونه ای کوچک و جمع جور از دستگاه حشره کش برقی بوده که تنها کافی است آ« را در یکی از پریز های برق خانه خود زده و شاهد تاثیر شگفت انگیر آن باشید.

 


 

به منظور مشاهده متنوع ترین محصولات  و خرید حشره کش برقی ارزان  به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده. خرید امن و راحت را با تک سبد تجربه کنید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 35000 تومان

خرید