درب توری مگنتیک ایرانی

در فصل تابستان بیشتر افراد از باز کردن درب و پنجره ها به دلیل هراس از   ورود انواع حشرات موذی مانند مگس،پشه و سوسک به داخل منزل خودداری می کنند. اما راه حل این مشکل بسیار آسان می باشد و با نصب یک درب توری می توان از ورود انواع حشرات به داخل منزل جلوگیری کرد.

 


از گذشته های دور تا به الان نمونه های مختلفی از درب های توری برای حل این مشکل مورد استفاده قرار گرفته که دارای مزیت ها و معایبی می باشند و تا حدودی استفاده کردن از آنها سخت است، اما به یمن ورود انواع درب توری آهنربایی دیگر بدون دردسر می توان درب ها را باز گذاشت.

 یکی از دلایل استقبالاز این پرده های توری، نصب راحت آنها نسبت به سایر نمونه ها می باشد. به طوری که بدون نیاز به ابزار خاص و فرد متخصص می توان براحتی آن را بر روی چهارچوب انواع درب ها نصب کرد و از مزایای بیشمار استفاده از آن لذت برد.

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید


یکی از نگرانی مادرهایی که نوزاد در منزل دارند، ترس از گزیده شدن توسط پشه یا بدخوابی بخاطر آزار و اذیت مگس ها را داند اما ما به این عزیزان پیشنهاد می دهیم با خرید درب توری مگنتیک ایرانی آسان مش بدون دلهره کودک خود را بخوابانید و به سایر کارهای خود برسید.

 آسان مش یکی از برترین برند های ایرانی، فعال در زمینه تولید درب های مگنتی می باشد که محصولاتی با کیفیت جهانی تولید می کند. در تهیه پرده های توری این برند از بهترین تورهای فایبر گلاس ترک استفاده می شود.

 برند آسان مش به عنوان بزرگترین تولید کننده درب مگنتی در ایران،  تلاش کرده است تا با تولید محصولاتی با کیفیت و متناسب با خانه های ایرانی، سعی در بی نیازی از محصولات خارجی را داشته باشد.

 


 

استفاده از درب توری مغناطیسی علاوه بر ممانعت از ورود انواع حشرات به داخل ساختمان با امکان ورود و خروج هوا امکان دسترسی به هوای تازه را نیز برای شما فراهم می آورد.