خرید گیرنده دیجیتال موبایل با کیفیت

گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PT115 Mygica گجت بسیار کوچکی به ابعاد فلش مموری می باشد و دارای کیفیت و قابلیت گیرندگی بالا است. این محصول میتواند شبکه ها و کانالهای مورد علاقتان را با کیفیت بالا پخش نماید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی تنها توسط امواج دیجیتال قادر به پخش شبکه ها می باشد و نیازی به اینترنت و برق ندارد. این گیرنده دیجیتال بدون ایجاد پارازیت یا نویز میتواند برنامه های تلویزیونی مورد علاقتان را با کیفیت HD در دستگاه اندرویدی شما پخش نماید.


گیرنده-دیجیتال


گیرنده دیجیتال موبایل PADTV از اندورید نسخه 4.1 تا 6 را ساپورت می نماید (فعلا با اندروید 7 سازگار نمی باشد). با استفاده از این گجت میتوانید برنامه های مورد علاقتان را ضبط نمایید. این محصول کانالهای تلویزیونی را به صورت خودکار جستجو میکند  و آنها را لیست بندی میکند. سیستم TIME SHIFTING این گیرنده دیجیتال میتواند برنامه های مورد علاقتان را در زمانی که دسترسی به آنها ندارید ضبط نماید و در فرصت مناسب به شما نمایش دهد.


گیرینده-دیجیتال-اندروید


این محصول از فرمتهای ویدیویی MPEG2 MP & ML/H.264  و فرمتهای صوتی MPEG2 Audio Layer I & II / AAC پشتیبانی می نماید. برای استفاده از این گیرنده دیجیتال دستگاه اندرویدی شما می بایست قابلیت پشتیبانی از OTG را دارا باشد. همچنین حداقل مشخصات سخت افزاری لازم جهت استفاده از این گجت عبارت است از یک پردازنده دو هسته ای با سرعت 1 گیگاهرتز یا بالاتر که قابلیت پخش فرمتهای ویدیویی MPEG-4 را نیز داشته باشد.


گیرنده-دیجیتال