خرید فیروزه کوبی اعلا فقط در تک سبد

از زیباترین و منحصر بفرد ترین محصولاتی که می توانید برای تزیین خانه و یا محل کار خود از آن بهره مند شوید فیروه کوبی می باشد.


فیروزه کوبی


هنر زیبای فیروزه کوبی در 70 سال پیش بر روی اجناسسی مثل گوشواره و یا گردنبند به وجود آمده است و بعد از 20 سال به اصفهان می آید که با استقبال بالایی برخوردار می شود.


فیروزه کوبی ارزان


یکی از بهترین محصولات هنر زیبای فیروزه کوبی را می توان به شکلات خوری فیروزه کوبی اهدا کرد.

 

 شکلات خوری فیروزه


شکلات خوری نقلی فیروزه کوبی ارتفاع 16 سانتی متر Turquoise Candy Jar 16cm با زیبایی تمام و با دقت فراوان در تولیدی های اصفهان ساخته شده است که در نوع خود نمونه به شمار می رود.


فیروزه ارزان


سنگ های فیروزه تک به تک بر روی مس قرار گرفته اند و در نهایت شکلات خوری نقلی فیروزه کوبی ارتفاع 16 سانتی متر Turquoise Candy Jar 16cm را تشکیل داده اند که برای فروش در دسترس شما قرار دارد.

 

فیروزه کوبی اصفهان

 


فروشگاه اینترنتی تک سبد اقدام به فروش شکلات خوری نقلی فیروزه کوبی ارتفاع 16 سانتی متر Turquoise Candy Jar 16cm کرده است که شما عزیزان می توانید برای خرید فیروزه کوبی اعلا از این درگاه بهره ببرید.


فیروزه کوبی اصفهانی


این فروشگاه توانسته با بهترین کیفیت و ظریفترین نقش ها بهترین محصول را به بازار عرضه کند و با حذف واسطه ها قیمت آن را به شدت کاهش دهد تا نازل ترین و ارزان ترین را در دسترس شما قرار دهد.فیروزه کوبی اصفهان قندان

دکمه زیر را لمس کنید


قیمت استثنایی 270000 تومان

خرید محصول