خرید خردکن دستی پیاز و سبزی

سبزی خرد کن دستی همه کاره درجه یک برند THE MODERN HIGH QUALITY KITCHEN HANDY CHOPPER یکی از وسایل ضروری هر آشپزخانه و کدبانویی می باشد. تیغه های این محصول بسیار تیز بوده و قادرند سبزیجات و میوه جات را به راحتی و بدون زحمت زیاد خرد نمایند.


خردکن-دستی-اصل


این تیغه ها چهارتایی بوده و بدون نیاز به فشار و زحمت میتوانند مواد غذایی دلخواه شما را با کیفیت بالا و یک دست خرد نمایند. در قسمت بالای این محصول سه سوراخ وجود دارد که دستگیره ی اهرمی را میتوان به هر یک از آنها متصل نمود تا در جهت عقربه ساعت یا خلاف آن و یا با سرعت بالا مواد غذایی خرد شوند.
خردکن-دستی-اصل


علاوه بر این ویژگی ممتاز، این سبزی خردکن دستی دارای سه عدد تیغه مخصوص برای رشته کردن و ورقه کردن انواع مواد غذایی همچون هویج،سیب زمینی،پنیر پیتزا و ... می باشد. کیفیت ساخت این محصول بسیار عالی بوده و ظرف آن نسبتا بزرگ می باشد. درب محصول نیز بر روی کاسه کاملا کیپ میشود. 


انواع-خردکن-دستیدر کف این خردکن دستی چهار تیغه پایه های مکشی و چسبان وجود دارد که خردکن را بر سطح مورد نظر ثابت نگه میدارد و از لغزش و جابه جایی دستگاه در حین کار جلوگیری می نماید. این محصول برای انواع سبزیجات و میوه جات مناسب بوده و در ماشین ظرفشویی قابل شستشو می باشد.


خردکن-دستی-اصل