خرید خردکن اصل و همه کاره

خرد کن همه کاره دستی نوین Novin Quick Chopping and mixing دارای قابلیتهای متعددی می باشد. این خردکن یک محصول بسیار کاربردی و مورد نیاز هر آشپزخانه و کدبانویی می باشد.


خردکن-دستی-نوین


این خردکن میتواند سبزیجات،میوه جات و صیفی جات مانند سیب زمینی،شلغم،هویج و ... را با اندازه های یکسان و با کیفیت بالا خرد نماید. از این دستگاه میتوان به عنوان مخلوط کن،همزن و جداکننده سفیده از زرده تخم مرغ استفاده کرد.انواع-خردکن-دستی


خردکن دستی پیاز و سبزیجات نوین بدون نیاز به برق و باتری و تنها با چرخش دسته ی اهرمی شکل میتواند مواد غذایی دلخواهتان را در کوتاه ترین زمان و بدون ایجاد فشار و زحمت زیاد خرد نماید. با استفاده از این خردکن دستی اصل دیگر خطر کار با چاقو شما را تهدید نمیکند و در حین رنده کردن پیاز دیگر دچار آریزش چشم نخواهید شد. تیغه های تیز و برنده استیلی این محصول میتواند وظایف شما را انجام دهد و در وقتتان صرفه جویی نماید.


خردکن-دستی-سبزی


بر روی درب این محصول یک قسمت برای جداسازی سفیده از زرده تخم مرغ وجود دارد. شیاری که در ته این قسمت وجود دارد سفیده را به داخل محفظه میریزد و زرده را در بالا نگه میدارد. این ویژگی برای پخت انواع کیک ها و شیرینی ها بسیار مناسب می باشد. همزن پلاستیکی این خردکن نیز به جای تیغه ها قرار میگیرد و میتواند مواد مختلف را با هم مخلوط نماید. کافیست مواد غذایی مورد نظرتان را درون محفظه شیشه ای این محصول قرار دهید و طی زمان اندکی آن را به صورت خرد شده یا مخلوط شده تحویل بگیرید.


خردکن-دستی-اصل