خرید اینترنتی ظرف غذا مخصوص محل کار

 

می توان گفت یکی از دغدغه های کارمندانی که تمایل به استفاده از غذاهای آماده و فست فود ندارند، بردن غذا به محل کارمی باشد. ظرف مناسبی که بدون ترس از ریختن غذا و همچنین راحت بودن حمل آن بسیار مهم می باشد.

 

ظرف غذاهای برقی یکی از راه حل های پیشنهادی برای حل این مشکل می باشد. این محصول جدید و بسیار کاربردی می باشد.

 


  

شاید بتوان گفت داشتن یک ظرف گرم کن غذای برقی  یکی از ملزومات مورد نیاز هر خانواده ای می باشد. با داشتن یک ظرف غذا دیگر نگران مسافرت و پیک نیک رفتن نباشید.

 

 

 

ظرف غذا برقی برای محل کار  دارای تنوع مدل و کاربری می باشند. از جمله ظروف غذای استیل و ظروف غذای برقی.

 

 

 

مادران به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای می توانند در این ظروف غذا برای دانش آموزان خود غذا گذاشته و هیچ نگرانی از ریختن غذا و نوع تغذیه فرزندان خود نداشته باشند.

 این ظرف غذا معمولا دارای دسته ای در قسمت بالایی این محصول می باشد که حمل آن را آسان می کند. از ویژگی های این محصول سبک و کم حجم  بوده و با اشغال فضای بسیار کم اشاره کرد که استفاده از آن را راحتر می کند.

 بعضی از این ظروف دارای چندین طبقه هستند که به شما این امکان را می دهد که علاوه بر غذای اصلی، سالاد و انواع دسر را به همراه خود داشته باشید.

 

 

 

در ظرف غذای چند طبقه بر روی هر طبقه از ظرف غذای، قفل ها و یا به عبارتی گیره هایی قرار دارد که به وسیله آنها ، طبقات به یکدیگر متصل می شوند و در واقع یک ظرف غذای واحد را به وجود می آورند که حمل آن بسیار ساده تر خواهد بود.

 

 

 

داشتن یک ظرف غذا به شما کمک می‌کند تا بتوانید به شکلی راحت‌تر و بهتر، غذای خود را در خارج از خانه نوش‌جان کنید. 


 

برای مشاهده تنوع محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت تک سبد مراجعه نمائید. و از یک خرید مطمئن و راحت لذت ببرید.

 

برای مشاهده و خرید محصول به لینک زیر مراجعه کنید

قیمت : 69000 تومان


اطلاعات بیشتر و خرید