خرید اینترنتی بند رخت تاشو آپارتمانی ارزان قیمت

سبک زندگی مدرن یکی از دلایل نیاز به استفاده از وسایل با کمترین حجم و کارایی بالا می باشد. در واقع این سبک زندگی موجب شده که متخصصان عرصه طراحی و تولید به فکر تولید محصولاتی با بیشترین کارایی و کمترین حجم باشد.

 

 

 

نظافت از جمله اصلی ترین موارد می باشد، از مهمترین رکن های نظافت می توان به شستشوی لباس ها اشاره کرد که خود شرایط خود را می طلبد.

 

 

 

به عنوان مثال اگر لباس های شسته شده در معرض هوا و نور آفتاب خشک نشود می تواند منجر به بروزبیماری های پوستی و قارچی شود.

 

 

 

اما با توجه به کاهش چشمگیر فضای محل زندگی آیا می توان از روش های سنتی برای خشککردن لباس ها استفاده کرد؟ آیا سبک زندگی مدرن میطلبد از بند رخت های سنتی استفاده کرد؟

 

 

 

در پاسخ باید بگویم که استفاده از بند رخت های سنتی در فضای آپارتمانی بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن می باشد. یکی از مهمترین دلایل آن نا زیبا کردن محیط آپارتمان ها می باشد.

 

 

 

بنابراین به استفاده از وسیله ای جایگزین بند رخت های سنتی بسیار ضروری می باشد که بتواند متناسب با فضای کم آپارتمان نشینی امکان خشک کردن لباس ها را فراهم نماید.

 

 

 

بنابراین طراحی و تولید انواع بند رخت آپارتمانی در راس کار طراحان تولید وسایل خانگی قرار گرفته که در نهایت تولید انواع  رخت آویز آپارتمانی که می تواند نیاز به بند رخت را مرتفع سازد.

 

 

 

یکی از انواع بند رخت های آپارتمانی بند رخت تاشو می باشد که به دلیل طراحی ویژه خود می تواند در اکثر فضاهای آپارتمانی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

بند رخت آپارتمانی تاشو به دلیل امکان تا شدن مورد استقبال قرار گرفته، زیرا این بند رخت را می توان بعد از استفاده جمع کرده و در محلی دور از دید نگهداری کرد.

 

 

 

در حال حاضر در بازار انواع مختلفی بند رخت آپارتمانی وجود دارد که هنگام خرید باید به یکسری نکات توجه کرد، از جمله جنس بدنه بند رخت که باید ضد زنگ باشد و در برابر رطوبت مقاوم.

 

 

 

بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline، نمونه ای از بند رخت تاشو می باشد که دارای جنس آلومنیوم می باشد و امکان پوسیدگی آن وجود ندارد.

 

 


این بند رخت که توسط طراحان داخلی طراحی و تولید شده است، دارای دو طبقه می باشد که امکان پهن کردن انواع لباس ها از جمله مانتو، پیراهن، شال و حتی لباس های نوزادان را فراهم می کند.

 


ابعاد این بند رخت آپارتمانی تاشو در حالت تاشده عبارت است از  60*100 سانتی متر و در حالت باز 93*55*148 سانتی متر می باشد. از مهمترین ویژگی های این بند رخت آپارتمانی می توان به جنس بدنه آن اشاره کرد که علاوه بر ضد زنگ بودن آن را بسیار سبک و قابل حمل کرده، وزن این محصول 5.300 کیلو گرم می باشد و نسبت به ابعاد محصول بسیار سبک است.

 

 

این رخت آویز فلزی تاشو مناسب برای استفاده در تراس، حیاط خلوت، هتل ها و پانسون ها می باشد که امکان خشک کردن لباس ها را در کمترین فضا در معرض هوا فراهم می آورد.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی بند رخت آپارتمانی ارزان به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از صدها امتیاز همراهی با تک سبد می باشد.
برای مشاهده وخرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید