خرید اینترنتی آبمیوه گیری دستی منوال جویسر

آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer یکی از بهترین دستگاه هایی می باشد که می توانید از آن استفاده بهینه بکنید و آّب تمامی میوه ها و حتی سبزیجات را نیز با آن بگیرید.


آبمیوه گیری دستی


این دستگاه برای شما عزیزان در دسترس قرار داده شده است تا بتوانید بدون نیاز به برق آب میوه های هر فصلی را بگیرید و درون ظرف زیرین آن بریزید و نوش جان نمایید.


ابمیوه گیری باکیفیت


این دستگاه برای شما عزیزان در دسترس قرار گرفته است که می توانید آن را به صورت اینترنتی سفارش دهید و درب منزل خود در سراسر ایران تحویل بگیرید. 

 

 

ابمیوه گیری دستی  برای اشپزخانه


شما می توانید قطعات این آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer را مومتاژ نمایید و با استفاده از دسته چرخشی که دارد آب تمامی میوه های مورد نیاز خود را بگیرید.


ابمیوه گیری دستی ارزان


این محصول دارای ظرافت خاصی می باشد و شما می توانید از این محصول در هر مکان استفاده نمایید.


ابمیوه گیری دستی اشپزخانه


آشپزخانه ها و رستوران ها مکان هایی هستند که شما می توانید از این دستگاه استفاده نمایید و آب انواع میوه ها را بگیرید و از آن ها استفاده نمایید.

 

 

 ابمیوه گیری دستی اشپزخانه


شما می توانید میوه مورد نظر خود را داخل این دستگاه بریزید و با گوشکوب این آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer میوه را به دنده های این دستگاه نزدیک کنید و با دسته چرخان آن دنده های آن را بچرخانید و به جلو برانید تا فرایند اب گیری میوه را کامل کنید.ابمیوه گیری دستی مناسب


چرخ دنده های این دستگاه تفاله ها و هسته های میوه را از آخر دستگاه آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer خارج می کند و آب میوه را درون ظرفی که زیر این دستگاه تعبیه شده است میریزد. 

 

 ابمیوه گیری باکیفیت

 


شما می توانید با استفاده از آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer آب تمامی میوه های فصلی را بگیرید و از آن ها نوش جان نمایید.


ابمیوه گیری دستی ارزان


این محصول دارای بدنه ی پلاستیکی می باشد که دارای قدرت بالایی می باشد و در برابر ضربه و فشار بسیار قدرتمند می باشد.


ابمیوه گیری باکیفیت


این محصول را می توانید با استفاده از کف چسبنده ای که دارد به هر سطحی بچسبانید و مانع لغزیدن آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer شوید.


ابمیوه گیری دستی مناسب


شما می توانید آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer را بر روی هر سطحی قرار دهید و قسمت lock دستگاه را بچرخانید تا هوای زیرین دستگاه تخلیه شده و آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer به سطح مورد نظر شما بچسبد. 

 

 ابمیوه گیری دستی  برای اشپزخانه


با بستن و باز کردن آبمیوه گیری دستی منوال جویسر multi function manual juicer می توانید این دستگاه آبمیوه گیری دستی ارزان را به سطح مورد نظر بچسبانید و مانع تکان خوردن آن شوید.


ابمیوه گیری دستی اشپزخانه


ابعاد این محصول بسیار مناسب می باشد و شما می توانید به راحتی آن را جا بجا نمایید و بر روی هر سطحی قرار دهید.  ابمیوه گیری دستی مناسب


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان بهترین دستگاه آبمیوه گیری ارزان را در دسترس قرار داده است که شما می توانید آن را خریداری نمایید.


ابمیوه گیری باکیفیت


این محصول با بهترین شکل در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید برای خرید آبمیوه گیری دستی ارزان قیمت از این درگاه استفاده نمایید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.


ابمیوه گیری دستی مناسب


لازم به ذکر است که تمامی محصولات این فروشگاه به صورت مستقیم از تولید کننده تهیه می شود و در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت.


دکمه زیر را لمس کنید
قیمت استثنایی 54000 تومان

خرید محصول