جعبه خاتم کاری، بهترین انتخاب سوغاتی

یکی از آثار مهم و زیبای صنایع دستی اصفهان، محصولات خاتم کاری است. خاتم کاری هنری است که قدمتی دیرینه دارد و از دیرباز در ایران زمین و خصوصا در شهر اصفهان رونق داشته است. در این میان جعبه جواهرات خاتم کاری از محبوبیت و شهرت خاصی برخوردار است.


خاتم کاری


دلایل محبوبیت جعبه های خاتم کاری بدین شرح است. اولین دلیل آن قیمت مناسب آن است که هر کسی با هر بودجه می تواند یکی از آن را بخرد و برای سوغات برای عزیزان خود ببرد.


خاتم کاری


دلیل دیگر آن است که سایز جعبه خاتم کاری نسبتا کوچک بوده و در صورتی که کسی توریست باشد و بخواهد از این جعبه به عنوان سوغاتی برای عزیزان خود ببرد مشکل حمل و جابجایی زیادی نداشته و به راحتی می تواند در چمدان خود آن را جای دهد.


خاتم کاری


یکی از مهمترین دلایل محبوبیت جعبه خاتم آن است که اکثریت مخاطبان آن خانم ها هستند. زیرا این جعبه به جعبه مخصوص جواهرات نیز مشهور است و خانم ها می توانند زیورآلات خودشان را در این جعبه گذاشته و آن را روی میز آرایش یا هر کجای دیگری که بخواهند قرار دهند.


خاتم کاری


بنابراین این جعبه خاتم کاری علاوه بر آنکه یک محصول هنری دکوراتیو است می تواند کاربری خاصی نیز داشته باشد و شما وسایل ریز و یا ارزشمند خود چون زیورآلات و غیره را داخل آن قرار داده و به میز خود زیبایی ببخشید.

خاتم کاری


شما می توانید انواع محصولات خاتم کاری و همچنین جعبه جواهرات خاتم کاری را در فروشگاه اینترنتی تک سبد مشاهده کرده و آن را با تمامی جزییات ببینید و حتی از این فروشگاه اینترنتی خرید کنید.


خاتم کاری
برای مشاهده و خرید جعبه خاتم کاری جواهرات روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 21900 تومان

 خاتم کاری