تهیه آب میوه طبیعی با آب مرکبات گیری دستی | ارزان

مصرف آبمیوه ها به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان ها برای تامین سلامتی بدن بسیار مناسب می باشد، از جمله برای سلامت پوست و شادابی پوست مصرف آبمیوه ها بسیار تاثیر بسزایی دارد.
شما با مصرف آب انار می توانید جوانی و شادابی پوست صوورت خود را تامین نمائید. این نوشیدنی به کاهش کلسترول بد کمک می کند و همچنین یک راه برای حفظ سلامت مثانه و کلیه ها می باشد.
 برای تهیه آب انار طبیعی شما می توانید از آب انار گیری دستی چدنی استفاده کنید و براحتی با استفاده از این محصول و با کمترین هزینه از نوشیدن یک آبمیوه طبیعی لذت ببرید.

 آنتی اکسیدان های موجود در پرتقال از قبیل ویتامین ث، برای کاهش آسیب های پوستی ناشی از رادیکال های آزاد بسیار مفید است و همچنین برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید می باشد.
شاید بگوید برای تهیه آب پرتقال نیاز به آب پرتقال گیری برقی می باشد در حالی که شما می توانید با تهیه آب مرکبات گیری دستی به راحتی و بدون دردسر آب انواع مرکبات را تهیه نمائید و از لذت نوشیدن یک آبمیوه طبیعی   لذت ببرید.
این محصول به دلیل کاربری آسان، قابل استفاده برای کلیه اعضا خانواده می باشد. جنس بدنه این محصول از چدن می باشد که با یک رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ پوشش داده شده است.
ابعاد این محصول عبارت است از 13*26*38 سانتی متر و وزن آن 7.384 کیلو گرم می باشد، این محصول کاملا قابل شستشو می باشد. دسته اهرمی این محصول بسیار پر قدرت بوده و بدون نیاز به صرف انرژی زیاد به راحتی می توانید یک آب انار یا آب میوه طبیعی و سالم تهیه کنید.

 


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 165000  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید