بهترین ظروف فیروزه کوب

فیروزه کوبی یکی از زیباترین هنر های اصیل رایج در ایران میباشد که شامل فیروزه کوبی بر روی ظروف و زیورآلات میشود.فیروزه کوبی یکی از ظریف ترین هنر هایی است که در ساخت محصولات آن ظرافت و دقت بسیاری لازم است.


گلدان فیروزه


از میان ظروف فیروزه کوبی، آن ظرفی مرغوب و با اصالت است که سنگ فیروزه ی بکار رفته در آن سنگ اصل باشد و در انتخاب زیرساخت نیز دقت لازم بکار رفته باشد.


گلدان فیروزه کوبی


شاید در هنگام خرید اینترنتی ظروف فیرپزه کوبی، شاهد برند حک شده ی آقاجانی بر روی ظروف شده باشید، آقای آقاجانی، هنرمند جوانی است که در زمینه ی هنر فیروزه کوبی فعالیت های موثری انجام داده و محصولات تولیدی گروه آقاجانی به قدری مرغوب، اصیل و با کیفیت است که توانسته خود را در میان تمامی برند ها معروف نماید.


خرید شکلات خوری فیروزه


در انتخاب سنگ فیروزه بسیار دقت لازم است و برای ساخت ظروف فیروزه ی اصل بایستی از سنگ فیروزه ی نیشابور استفاده گردد. بدنه ی ظروف غالبا از جنس مس میباشد، هر چند گهگاه از ظروف برنجی هم برای این کار استفاده میگردد.


شکلات خوری فیروزه کوبی


شکلات خوری نقلی فیروزه کوب با ابعاد 16*8 سانتی متری حاصل دسترنج هنرمندان اصفهانی میباشد، که هم به عنوان شکلات خوری یا قندان د پذیرایی ها و هم به عنوان عنصر تزیینی جهت تزیین دکوراسیون منزل استفاده میگردد.

قیمت فیروزه کوبی اصفهان با توجه به وزن ظرف که 231 گرم میباشد، 270000 تومان تعیین میشود.


قیمت ظروف فیروزه کوب


گلدان فیروزه کوب جز محصولات تولیدی آقاجانی میباشد که فیروزه ی استفاده شده در آن، سنگ اصل نیشابور است و جنس بدنه ی زیرساختش نیز مس میباشد.با قرار دادن گل های طبیعی یا مصنوعی داخل این گلدان، زیبایی آن را دوچندان کنید.


خرید محصول