اسمارت واچ طرح اپل مدل A11

اسمارت واچ طرح اپل مدل A11


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


در این مقاله ویژگی های اسمارت واچ طرح اپل مدل A11  را بررسی می کنیم تا با آن آشنا شده و بتوانید تصمیم درستی بگیرید. در پایان خواندن این مطلب می توانید به سایت فروش ساعت هوشمند طرح اپل مراجعه کرده و خرید کنید. از جمله ویژگی های این اسمارت واچ عبارتند از:


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


این ساعت از طریق بلوتوث به همه ی گوشی های هوشمند وصل می شود و می توانید بدون آنکه دست به موبایل بزنید توسط این ساعت به تماس ها و یا پیام های خود پاسخ دهید.

 

ساعت مچی هوشمند طرح اپل


یکی از دغدغه های کاربران همیشه زبان انگلیسی است. این محصول زبان های متعددی را پشتیبانی نموده و حتی از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


یکی از ویژگی های مهم این اسمارت واچ پشتیبانی از حافظه اضافی است. البته این ساعت سیمکارت را نیز پشتیبانی می کند اما متاسفانه به دلایلی در ایران امکان فعالسازی آن وجود نداشته و تنها از طریق بلوتوث می توان به گوشی هوشمند خود وصل شد.

 

ساعت مچی هوشمند طرح اپلیکی از ویژگی های مهم این اسمارت واچ امکان ویبره آن است بطوریکه در قسمت تنظیمات گزینه Meeting را انتخاب کرده و اسمارت واچ به حالت ویبره در می آید.


ساعت مچی هوشمند طرح اپل


دارای پدومتر که به شما این امکان را می دهد تا تعداد گام های خود مسافتی که پیموده اید را روی ساعت مچی هوشمند طرح اپل واچ مشاهده کرده و بتوانید برنامه ریزی درستی برای ورزش خود کنید.

 

 ساعت مچی هوشمند طرح اپل


این اسمارت واچ از امکانات دیگری چون تقویم، ماشین حساب، گزارش تماس ها و دفترچه تلفن نیز دارد.

 

ساعت مچی هوشمند طرح اپلبرای مشاهده و دریافت قیمت ساعت هوشمند طرح اپل روی لینک زیر کلیک کنید

قیمت : 269000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید